Legíny

Legíny šijeme dlouhé nebo 3/4 od velikosti 80 do velikosti XXXL, zejména z bavlněného úpletu nebo bavlněné teplákoviny (silnější). Legíny jsou velice pohodlné, jsou vhodné na běžné nošení, sportovní a volnočasové aktivity. Jednobarevné jsou velice pěkné jako doplněk k našim sukním (zejména v chladnějším počasí), v odpovídající barevné kombinaci.

Dále je možné použít tyto materiály: viskózový úplet (lehký a jemný úplet vhodný zejména na léto), funkční úplet se stříbrem - Silver (vhodný zejména na sportovní aktivity), bavlněná teplákovina počesaná (teplejší varianta vhodná na podzim nebo zimu) a warmkeeper (velmi teplý úplet s podílem PES vhodný na podzim a zimu).

Pokud v eshopu nenajdete legíny, které by se vám líbili, můžete si objednat jejich ušití - vybrat ze vzorníku látek a napsat velikost nebo ušijeme podle Vašich rozměrů (pokud potřebujete něco speciálního, nebojte se napsat, jsme schopni ušít téměř cokoliv ...)

Složení materiálů: 

  • bavlněný úplet: 95% bavlna + 5% elastan nebo 98% bavlna + 8% elastan, gramáž: 180 - 200 g/m2, údržba: prát max. na 30 °C, chemicky nečistit, nebělit, nesušit v bubnové sušičce. Nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky, žehlit na 110 °C. Prát, sušit a žehlit po rubové straně. Certifikát: Oeko-Tex Standard 100, class I., vhodné pro děti do 3 let
  • bavlněná teplákovina nepočesaná: 95% bavlna + 5% elastan nebo 98% bavlna + 8% elastan, gramáž: 220 - 250 g/m2, údržba: prát max. na 30 °C, chemicky nečistit, nebělit, nesušit v bubnové sušičce. Nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky, žehlit na 110 °C. Prát, sušit a žehlit po rubové straně. Certifikát: Oeko-Tex Standard 100, class I., vhodné pro děti do 3 let
  • bavlněná teplákovina počesaná: 95% bavlna + 5% elastan, gramáž: 280 - 300 g/m2, údržba: prát max. na 30 °C, chemicky nečistit, nebělit, nesušit v bubnové sušičce. Nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky, žehlit na 110 °C. Prát, sušit a žehlit po rubové straně. Certifikát: Oeko-Tex Standard 100, class I., vhodné pro děti do 3 let
  • funkční úplet se stříbrem (Silver): 86 % micropolyester + 14% elastan, gramáž: 235g/m2 (rychleschnoucí, funkční, působí antibakteriálně, nanočástice stříbra zamezují přežití a množení bakterií způsobujících např. zápach), údržba: prát max. na 30 °C, chemicky nečistit, nebělit, nesušit v bubnové sušičce, nežehlit. Nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky. Prát a sušit po rubové straně.  
  • warmkeeper: 57 % bavlna + 48 % polyester + 5% elastan, gramáž: 430 g/m2, údržba: prát max. na 30 °C, chemicky nečistit, nebělit, nesušit v bubnové sušičce. Nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky, žehlit na 110 °C. Prát a žehlit po rubové straně.  
  • viskózový úplet: 95% viskóza + 5% elastan, gramáž: 180 - 200 g/m2, údržba: prát max. na 30 °C, chemicky nečistit, nebělit, nesušit v bubnové sušičce. Ždímat na nižší otáčky. Nepoužívat prací prostředky se zjasňujícími a bělícími účinky, žehlit na 110 °C. Prát a žehlit po rubové straně.